dumánci - turistický oddíl a tábor
Menu AKTUALITY O NÁS DĚTSKÝ TÁBOR PRÁCE S MLÁDEŽÍ KRONIKA GALERIE PARTNEŘI TÁBOŘIŠTĚ ZPĚVNÍK

Letní tábor

V roce 2022 letní dětský tábor bohužel uskutečnit neplánujeme.


Přihláška

1) Nejprve prosím vyplňte tento webový formulář, ať víme, že s vaším dítětem můžeme počítat.

2) Zde najdete tištěnou přihlášku dítěte na tábor spolu se všemi souhlasy, které od Vás potřebujeme. Tu nám prosím předejte v den nástupu na tábor spolu s dítětem.


Kudy na tábor?

ZDE je odkaz na polohu tábořiště v Google Maps. 

Do GPS navigace můžete zadat adresu Slavňovice 8. Od domu číslo 8 vede na naše tábořiště lesní cesta, jejíž stav se za posledních pět let výrazně zlepšil, a tak dnes již není problém dojet na tábořiště prakticky jakýmkoli autem. U vozidel s nízkým podvozkem bych však raději doporučil řidičům nechat zbytek posádky ve Slavňovicích vystoupit z vozidla a poslat je dolů z kopce procházkou. 

Druhou variantou, jak se dostat na naše tábořiště, je přijet na druhou stranu řeky přes obec Malšice a vesnici Bečice, dojet k rozbouranému Suchomelovu mlýnu, zamávat nebo zapískat a některý ze zkušených vedoucích pro Vás rád dojede na kánoi nebo pramici.


Kdy?

Nástup na tábor je v sobotu dopoledne.

Při nástupu na tábor musí každé dítě potvrzení od doktora a kopii kartičky zdravotní pojišťovny.

Návštěvy rádi přivítáme druhou táborovou neděli mezi 13:00 a 16:00.

Tábor bude končit v sobotu po obědě.

Na základě negativních zkušeností z předchozích let jsme se rozhodli zakázat na táboře mobilní telefony. Rodiče mohou s dětmi komunikovat prostřednictvím telefonu hlavního vedoucího. Děti tak nebudou mít nutkání "zašít" se s telefonem a stranit se kolektivu a přírody a jistě to pro ně bude hezká zkušenost.

Podle nejnovějšího nařízení vlády můžeme děti na tábor přijmout pouze s negativním PCR testem na Covid, potvrzení o prodělání nemoci nebo o očkování. Pro přesné informace se podívejte na stránky MZV.

 

Co s sebou?

Seznam věcí, které s sebou děti potřebují na tábor, je ke stažení zde:


Cena tábora

Cena tábora pro je pro letošní rok stanovena na částku 4900 Kč. Účastníci předchozích turnusů mohou opět počítat se slevou 1000 Kč a slevu poskytujeme také dětem z okolí města Tábor a sourozencům.

Pokud máte zdravotní pojišťovnu, která dětem na pobyty na táborech přispívá (např. VZP nebo ČPZP), uveďte to do přihlášky, nebo napište na adresu lukas.dumsky@centrum.cz a my vám pošleme potvrzení o platbě.

Stále platí, že cena není důvodem, aby se děti nemohly našeho tábora zúčastnit, a tak pro rodiny s větším počtem dětí nebo s omezenými finančními prostředky nabízím individuální cenu, o níž si můžete napsat na adresu lukas.dumsky@centrum.cz.


Platby prosím posílejte na oddílový účet 2800068707/2010 a jako variabilní symbol uvádějte rodné číslo dítěte. Za každé dítě plaťte prosím zvlášť. 


Návštěva lékaře

V posledních týdnech před táborem navštivte prosím s vaším dítětem dětského doktora za účelem vyplnění potvrzení, že se Vaše dítě může tábora zúčastnit. Potvrzení pak společně s kopií kartičky zdravotní pojišťovny odevzdáte při předávání dítěte na tábor. 

Formulář potvrzení můžete stáhnout ZDE.


Táboroví vedoucí:


Ing. Lukáš Dumský - hlavní vedoucí

Jmenuji se Lukáš Dumský a narodil jsem se 9.3.1982 v Praze. Celé své dětství jsem však strávil na Sedlčansku. Vystudoval jsem sedlčanské víceleté gymnázium a své vzdělání dokončil na Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze. Po té, co jsem v roce 2013 zakoupil pro náš oddíl tábořiště u řeky Lužnice, přestěhoval jsem se do Tábora, abych mohl toto tábořiště patřičně udržovat.

Ve volném čase se věnuji zejména sportovním aktivitám a kulturnímu vyžití. Již od svých deseti let jsem jezdil na tábory k Trkovskému rybníku a tento tábor mi silně přirostl k srdci. Když jsem v roce 2010 dostal nabídku převzít jeden z uvolněných turnusů, s radostí jsem tuto nabídku přijal. Už dlouhou dobu před tím jsem kolem sebe formoval oddíl nadšených mladých lidí, a proto jsem si byl od začátku jist, že budu mít kolem sebe dostatek zodpovědných vedoucích, na které se budu moci spolehnout.

Kontakt: lukas.dumsky@centrum.cz, +420 737 109 658


Mája Svobodová - zástupce hlavního vedoucího

Jmenuji se Mája Svobodová a narodila jsem se 16. 1. 1999 v Táboře. Vystudovala jsem sedlčanské osmileté gymnázium a studuji magisterský obor Mezinárodní teritoriální studia na Fakultě sociálních věd na UK. Na táboře jsem byla poprvé ve čtrnácti letech a moc se mi tam líbilo. Jeho pravou krásu jsem však objevila hlavně ve chvíli, kdy jsem se mohla více zapojit do jeho organizace - plánovat hry, výlety a víkendovky. Tábořiště na Lužnici spolu s jeho táborovým osazenstvem mi přirostlo k srdci, stala jsem se jeho pravidelným návštěvníkem a můj život od té doby provází šumění řeky. V naší organizaci jsem také projektovým koordinátorem - starám se o chod našich mezinárodních aktivit v rámic programu Erasmus+.

Kontakt: maja.svobodova@email.cz, +420 732 121 737

 


Richard Vlček - vedoucí

Jmenuji se Richard Vlček a narodil jsem se 2.2.2002. Studuji na střední škole v Sezimově Ústí.

Na letní tábory jezdím už od malička a rád hraji a plánuji táborové hry. Rád pracuji s dětmi, mám rád hudbu, táboráky a noční hry. Na Lužnici jezdím už dlouhou dobu a účastním se většiny dumánčích akcí.


Klára Třeštíková - vedoucí

Jmenuji se Klára Třeštíková a narodila jsem se 15.2. 2004. Studuji gymnázium v Praze-Hostivaři. Ráda pracuji s dětmi, zpívám a hraji na ukulele u táboráků, také miluji přírodu a zvířata. Nejsem úplně společenský člověk, ale snažím se se v tomto ohledu překonávat svoje hranice. Baví mě chodit na výlety a zahraji si i většinu pohybových her. Nemám ráda strategické hry a noční bojovky. Na tenhle tábor jezdím už od roku 2012.


Markéta Wollnerová - vedoucí

Jmenuji se Markéta Wollnerová a narodila jsem se 29. 11. 2003 v Praze, ale už od mala žiju ve vesnici u Českého Brodu. Studuji HSVOS v Poděbradech. Na tábor k Lukášovi pojedu tenhle rok už po šesté. Dokonce se už druhým rokem podílím na realizaci tábora a vymýšlení her. Mám velmi pozitivní vztah k přírodě. Od malička jezdím na vodu a na chaty. Poznávání nových lidí a kultur je ne tomhle táboře neskutečná výhoda, když jsem na hotelové škole. Ráda se zapojím do všech her, i do těch stolních. Má nejoblíbenější část tábora je večer. Táborák a zpěv. To je moje!!!


Terezie Třeštíková - vedoucí

Jmenuji se Terka Třeštíková, narodila jsem se 1.1. 2002. Studuji gymnázium v Praze-Hostivaři. Mám ráda zvířata přírodu, chození na výlety hlavně do hor. Ráda si zahraji každou pohybovou hru a i když nejsem žádný velký stratég propadla jsem i deskovým hrám. Také ráda hraji na kytaru a zpívám, miluju táboráky a nesnáším noční bojovky. K táboru jsem se dostala přes Lukáše, na Lužnici jezdím už pět let a každý rok se tam velice ráda vracím.


Vojtěch Matouš - vedoucí

V Táboře narozený, udatný husitský bojovník, Vojta, 28. 10. 1999 našeho letopočtu. Žijící na Vysokém Chlumci, městysi, jenž je ho hoden, dokonce i hrad zde mají. Studium si dovolit může, a tak studuje osmileté gymnázium v Sedlčanech. Jeho koníčky jsou počítače, střelba, lukostřelba, hra na kytaru a všelijaké sporty, kupříkladu přespolní běh v plné zbroji... Velice přátelský, obzvláště k lidem, kteří mu poskytují řízné ležáky z Chlumeckého pivovaru. Perfektně komunikuje s lidmi jakéhokoliv věku a rád vymýšlí hry, které pak s přáteli může hrát.


Zdeněk Vlček - vedoucí

Jmenuji se Zdeněk Vlček a narodil jsem se 24. 6. 1996. Aktuálně studuji střední školu se zaměřením na reklamu. Na tábory jezdím od svých sedmi let a zúčastňuji se většiny Dumánčích akcích. Rád pracuji s dětmi a pobývám v přírodě. Na táborech se starám spolu s Pavlem Kutilem zejména o přípravu her a správu tábořiště. Snažím se dělat oddílové akce nejen zábavné, ale i naučné a to hlavně prostřednictvím pořádání výletů do muzeí, plzeňské Techmanie atd.