dumánci - turistický oddíl a tábor

dětský tábor / oddíl Dumánci

>> Jak se k nám dostanete? / A kdy? / Cena tábora Táboroví vedoucí

 

Tábor 2020

V roce 2020 bude náš tábor probíhat od 28. 6. do 11 7. Přihlášky mohou zasílat všechny děti ve věku od 4 do 17 let. Táborový program i rozdělení do skupin přizpůsobíme jak těm nejmladším tak i těm nejstarším, aby si všechny věkové skupiny přišly na své. V tomto roce - stejně jako vloni - bude tábor spojený s projektem pod záštitou programu Erasmus+, a tak se děti mohou těšit na nové vedoucí ze Slovenska a Španělska. Všechny děti tak dostanou příležitost zdokonalit se v jiných jazycích a najít si nové kamarády v různých částech Evropy.

Své děti můžete na letošní tábor přihlašovat pomocí tohoto formuláře.

Zde najdete formulář pro potvrzení od lékaře o způsobilosti dítěte zúčastnit se tábora:

A zde najdete tištěnou přihlášku dítěte na tábor spolu se všemi souhlasy, které od Vás potřebujeme:

 

Jak se dostat na tábor?

GPS souřadnice našeho tábořiště jsou 49.3775894N, 14.5283553E. Pokud však tyto souřadnice zadáte do GPS, přivedou Vás na druhou stranu řeky. Do GPS tedy raději zadávejte adresu Slavňovice 8. Od domu číslo 8 vede na naše tábořiště lesní cesta, jejíž stav se za posledních pět let výrazně zlepšil, a tak dnes již není problém dojet na tábořiště prakticky jakýmkoli autem. U vozidel s nízkým podvozkem bych však raději doporučil řidičům nechat zbytek posádky ve Slavňovicích vystoupit z vozidla a poslat je dolů z kopce procházkou. 

 

Druhou variantou, jak se dostat na naše tábořiště je přijet na druhou stranu řeky přes obec Malšice a vesnici Bečice, dojet k rozbouranému Suchomelovu mlýnu, zamávat nebo zapískat a některý ze zkušených vedoucích pro Vás rád dojede na kánoi nebo pramici.

Mapa blízkého okolí

Kdy?

Nástup na tábor je v neděli dopoledne. Pro další program je nutné, aby ve dvanáct byly všechny děti na táboře.

Při nástupu na tábor musí každé dítě potvrzení od doktora a kopii kartičky zdravotní pojišťovny.

Návštěvy rádi přivítáme druhou táborovou neděli mezi 13:00 a 16:00.

Tábor bude končit v sobotu po obědě.

 

Seznam věcí, které je potřeba si vzít s sebou zde:

 

Cena tábora

Cena tábora pro je pro letošní rok stanovena na částku 4900 Kč. Účastníci předchozích turnusů mohou opět počítat se slevou 1000 Kč a slevu poskytujeme také dětem z okolí města Tábor a sourozencům.

Pokud máte zdravotní pojišťovnu, která dětem na pobyty na táborech přispívá (např. VZP nebo ČPZP), uveďte to do přihlášky, nebo napište na adresu lukas.dumsky@centrum.cz a my vám pošleme potvrzení o platbě.

Stále platí, že cena není důvodem, aby se děti nemohly našeho tábora zúčastnit, a tak pro rodiny s větším počtem dětí nebo s omezenými finančními prostředky nabízím individuální cenu, o níž si můžete napsat na adresu lukas.dumsky@centrum.cz.

Platby
Platby prosím posílejte na oddílový účet 2800068707/2010 a jako variabilní symbol uvádějte rodné číslo dítěte. Za každé dítě plaťte prosím zvlášť. 

Návštěva doktora

V posledních týdnech před táborem navštivte prosím s vaším dítětem dětského doktora za účelem vyplnění potvrzení, že se Vaše dítě může tábora zúčastnit. Potvrzení pak společně s kopií kartičky zdravotní pojišťovny odevzdáte při předávání dítěte na tábor. 

Formulář potvrzení:

 

Táboroví vedoucí                                 

Ing. Lukáš Dumský - Hlavní vedoucí

Jmenuji se Lukáš Dumský a narodil jsem se 9.3.1982 v Praze. Celé své dětství jsem však strávil na Sedlčansku. Vystudoval jsem sedlčanské víceleté gymnázium a své vzdělání dokončil na Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze. Po té, co jsem v roce 2013 zakoupil pro náš oddíl tábořiště u řeky Lužnice, přestěhoval jsem se do Tábora, abych mohl toto tábořiště patřičně udržovat.

Ve volném čase se věnuji zejména sportovním aktivitám a kulturnímu vyžití. Již od svých deseti let jsem jezdil na tábory k Trkovskému rybníku a tento tábor mi silně přirostl k srdci. Když jsem v roce 2010 dostal nabídku převzít jeden z uvolněných turnusů, s radostí jsem tuto nabídku přijal. Už dlouhou dobu před tím jsem kolem sebe formoval oddíl nadšených mladých lidí, a proto jsem si byl od začátku jist, že budu mít kolem sebe dostatek zodpovědných vedoucích, na které se budu moci spolehnout.

(e-mail: lukas.dumsky@centrum.cz)

 

Mája Svobodová - zástupce hlavního vedoucího

Jmenuji se Mája Svobodová a narodila jsem se 16. 1. 1999 v Táboře. Vystudovala jsem sedlčanské osmileté gymnázium a od října 2018 studuji Mezinárodní teritoriální studia na Fakultě sociálních věd na UK. Kromě nadšení pro práci s mládeží mám také ráda přírodu a všechny outdoorové aktivity, které mi umožní oddech od každodenního stereotypu. Z lásky ke čtení se občas s nadšením pustím i do psaní (a z ohleduplnosti ke svému okolí si to většinou nechávám pro sebe). Hraju na kytaru, mám hrozně ráda zpívání a všechny akce, kde se dá provozovat (tolik, že brát ohledy na okolí nepřipadá v úvahu).

Na táboře jsem byla poprvé ve čtrnácti letech a moc se mi tam líbilo. Jeho pravou krásu jsem však objevila hlavně ve chvíli, kdy jsem se mohla více zapojit do jeho organizace - plánovat hry, výlety a víkendovky. Tábořiště na Lužnici spolu s jeho táborovým osazenstvem mi přirostlo k srdci, stala jsem se jeho pravidelným návštěvníkem a můj život od té doby provází šumění řeky.. V současné době se soustředím také na plánování našich zahraničních aktivit v rámci programu Erasmus+. 

(email: maja.svobodova@email.cz)

 

Richard Vlček - vedoucí

Jmenuji se Richard Vlček a narodil jsem se 2.2.2002. Studuji na střední škole v Sezimově ústí.
Na letní tábory jezdím už od malička a rád hraji a plánuji táborové hry. Rád pracuji s dětmi, mám rád hudbu, táboráky a noční hry.
Na Lužnici jezdím už dlouhou dobu, a účastním se většiny Dumánčích akcích.

 

 

 

Klára Třeštíková - vedoucí

Jmenuji se Klára Třeštíková a narodila jsem se 15.2. 2004. Studuji gymnázium v Praze-Hostivaři. Ráda pracuji s dětmi, zpívám a hraji na ukulele u táboráků, také miluji přírodu a zvířata. Nejsem úplně společenský člověk, ale snažím se se v tomto ohledu překonávat svoje hranice. Baví mě chodit na výlety a zahraji si i většinu pohybových her. Nemám ráda strategické hry a noční bojovky. Na tenhle tábor jezdím už od roku 2012.

 

 

 

Markéta Wollnerová - vedoucí

Jmenuji se Markéta Wollnerová a narodila jsem se 29. 11. 2003 v Praze, ale už od mala žiju ve vesnici u Českého Brodu. Studuji HSVOS v Poděbradech. Na tábor k Lukášovi pojedu tenhle rok už po šesté. Dokonce se už druhým rokem podílím na realizaci tábora a vymýšlení her. Mám velmi pozitivní vztah k přírodě. Od malička jezdím na vodu a na chaty. Poznávání nových lidí a kultur je ne tomhle táboře neskutečná výhoda, když jsem na hotelové škole. Ráda se zapojím do všech her, i do těch stolních. Má nejoblíbenější část tábora je večer. Táborák a zpěv. To je moje!!!

 

 

 

Terezie Třeštíková - vedoucí

Jmenuji se Terka Třeštíková, narodila jsem se 1.1. 2002. Studuji gymnázium v Praze-Hostivaři. Mám ráda zvířata přírodu, chození na výlety hlavně do hor. Ráda si zahraji každou pohybovou hru a i když nejsem žádný velký stratég propadla jsem i deskovým hrám. Také ráda hraji na kytaru a zpívám, miluju táboráky a nesnáším noční bojovky. K táboru jsem se dostala přes Lukáše, na Lužnici jezdím už pět let a každý rok se tam velice ráda vracím.

 

 

 

Vojtěch Matouš - vedoucí

V Táboře narozený, udatný husitský bojovník, Vojta, 28. 10. 1999 našeho letopočtu. Žijící na Vysokém Chlumci, městysi, jenž je ho hoden, dokonce i hrad zde mají. Studium si dovolit může, a tak studuje osmileté gymnázium v Sedlčanech. Jeho koníčky jsou počítače, střelba, lukostřelba, hra na kytaru a všelijaké sporty, kupříkladu přespolní běh v plné zbroji... Velice přátelský, obzvláště k lidem, kteří mu poskytují řízné ležáky z Chlumeckého pivovaru. Perfektně komunikuje s lidmi jakéhokoliv věku a rád vymýšlí hry, které pak s přáteli může hrát.
 

 

 

Zdeněk Vlček - vedoucí

Jmenuji se Zdeněk Vlček a narodil jsem se 24. 6. 1996. Aktuálně studuji střední školu se zaměřením na reklamu. Na tábory jezdím od svých sedmi let a zúčastňuji se většiny Dumánčích akcích. Rád pracuji s dětmi a pobývám v přírodě. Na táborech se starám spolu s Pavlem Kutilem zejména o přípravu her a správu tábořiště. Snažím se dělat oddílové akce nejen zábavné, ale i naučné a to hlavně prostřednictvím pořádání výletů do muzeí, plzeňské Techmanie atd.

 

 

www.dumanci.cz | DUMÁNCI Tom - turistický oddíl a tábor tvorba www: www.KALI.cz