dumánci - turistický oddíl a tábor

partneři / oddíl Dumánci

Social Economy Cluster

Social Economy Cluster (Klaster Ekonomii Społecznej) je nezisková organizace z Polska. Organizace se zabývá sociální politikou a spojuje odborníky, kteří se v této oblasti chtějí angažovat, podporují ji v tom polské sociální podniky i evropská vláda. Byli našimi partnery v několika našich projektech a její hlavní představitelka byla školitelkou v našem projektu Digital Youth a momentálně společně připravujeme další školení.

 

Youth For Equality

YE je mládežnická organizace ze Slovenska, která kromě místní komunity pracuje také na mezinárodní úrovni a pořádá projekty na téma vzdělávání, uplatnění na trhu práce, lidská práva a životní prostředí, kterými pomáhá mladým lidem rozvíejt své dovednosti a najít své uplatnění ve společnosti. Spolupracovali jsme na mnoha společných projektech a momentálně plánujeme další.

Odkaz na jejich facebook.

 

Kultur un Art

"Kultur und Art" je německá nezisková organizace, která je zapojena do programu Erasmus+, pod kterým vytváří projekty v různých zemích zaměřené na kreativitu -hlavně na audiovizuální technologie. Společně jsme v květnu 2017 uspořádali v Praze projekt Get Your Own Picture a společně plánujeme další výměny mládeže i školení.

Odkaz na jejich webové stránky.

 

 

Tamjdem

Tamjdem je obecně prospěšná společnost, která v ČR realizuje Víkendovky na pomoc neziskovým organizacím a zájemcům o mezinárodní dobrovolnictví zprostředkovává workcampy. V oddílu TOM Dumánci se 20.-22. června 2014 konala první společná Víkendovka. Na více informací a fotek se podívejte zde.

 

 

 

El Bosque

El Bosque je nezisková organizace, která připravuje výlety a dobrodružství pro teenagery, obvykle ze Španělska, ale také z jiných evropských zemí: letní tábory, inter-rail, wokrshopy, jazykové pobyty... Od roku 2009 jsme cestovali po Evropě a Americe se stovkami dětí, navštívili jsme více než 20 zemí a co je nejdůležitější, našli jsme si spoustu nových kamarádů.

odkaz: http://elbosqueaventura.blogspot.cz/

 

 

Železný

Od roku 2010 náš turistický oddíl využívá nejen na dětských táborech dvě lodě Samba vyrobené firmou Železný, které nám bylo umožněno zakoupit za velmi výhodných podmínek. Tyto lodě velice rádi využíváme, protože jsou bezpečné, nezničitelné a naše děti si na nich mohou užít spoustu zábavy. 

www.dumanci.cz | DUMÁNCI Tom - turistický oddíl a tábor tvorba www: www.KALI.cz