Partneři

Erasmus+

Mezinárodní projekty, které organizujeme, probíhají pod záštitou programu Erasmus+, který je financován Evropskou komisí.

Post Image

Dům zahraniční spolupráce

Spolupracujeme proto s Domem zahraniční spolupráce, který je zodpovědný za koordinaci vzdělávacích programů EU v rámci České republiky.

Post Image

Ice Forest

Ice Forest je španělská nezisková organizace, která připravuje aktivity pro teenagery, obvykle ze Španělska, ale také z jiných evropských zemí: letní tábory, výlety po Evropě i USA, studijní pobyty v Irsku i projekty v rámci programu Erasmus+. Jejich zajímavé aktivity jsou otevřené také pro účastníky z Česka. Podívejte se na jejich webové stránky a v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

Webové stránky

Post Image

Youth For Equality

Youth for Equality je mládežnická organizace ze Slovenska, která kromě místní komunity pracuje také na mezinárodní úrovni a pořádá projekty, vzdělávání, uplatnění na trhu práce, podnikání a životní prostředí, kterými pomáhá mladým lidem rozvíejt své dovednosti a najít své uplatnění ve společnosti. Spolupracovali jsme na mnoha společných projektech a momentálně plánujeme další.

Webové stránky

Post Image

Youth Association from Transylvania

Youth Association from Transylvania je rumunská nezisková organizace, která pracuje s lidmi v rurálních oblastech Transylvánie a organizuje velké množství přínosných projektů pro místní komunitu. Ročně také hostí velký počet dobrovolníků, kteří rozvíjejí její lokální aktivity. Společně jsme již spolupracovali na řadě projektů v rámci programu Erasmus+ a na podzim 2021 jsme uspořádali první společnou výměnu mládeže.

Webové stránky

Post Image

Albi

Od samotného začátku našeho oddílu bylo Albi přítomno na většině našich akcí. Jejich stolní a karetní hry nám dělají velkou radost. V roce 2019 nám dokonce na našem táboře Albi uspořádalo herní den, který si všechny děti moc užily.

Webové stránky

Post Image

Tamjdem

Tamjdem je nezisková organizace, která v ČR realizuje víkendové dobrovolnické akce na pomoc neziskovým organizacím a zájemcům o mezinárodní dobrovolnictví zprostředkovává workcampy. Tamjdem zorganizoval dvě dobrovolnické víkendovky také na našem tábořišti, kdy nám dobrovolníci před létem pomáhali stavět stany pro děti. Fotky z jedné takové akce najdete zde.

Webové stránky

Post Image

Železný

Od roku 2010 náš turistický oddíl využívá nejen na dětských táborech dvě lodě Samba vyrobené firmou Železný, které nám bylo umožněno zakoupit za velmi výhodných podmínek. Protože jsou to lodě nerozbytné a bezpečné, pořídili jsme si v roce 2015 ještě trojmístnou variantu.

Post Image