dumánci - turistický oddíl a tábor
Menu AKTUALITY O NÁS DĚTSKÝ TÁBOR PRÁCE S MLÁDEŽÍ KRONIKA GALERIE PARTNEŘI TÁBOŘIŠTĚ ZPĚVNIÍK

 

Erasmus+

Mezinárodní projekty, které organizujeme, probíhají pod záštitou programu Erasmus+, který je financován Evropskou komisí.

Spolupracujeme proto s Domem zahraniční spolupráce, který je zodpovědný za koordinaci vzdělávacích programů EU v rámci České republiky.

 

 


 

Albi

Od samotného začátku našeho oddílu, bylo Albi přítomno na většině našich akcí. Jejich stolní a karetní hry nám dělají velkou radost. V roce 2019 nám dokonce na našem táboře uspořádalo herní den, který si všechny děti moc užily.

 


 

Social Economy Cluster

Social Economy Cluster (Klaster Ekonomii Społecznej) je nezisková organizace z Polska. Organizace se zabývá sociální politikou a spojuje odborníky, kteří se v této oblasti chtějí angažovat, podporují ji v tom polské sociální podniky i evropská vláda. Byli našimi partnery v několika našich projektech a její hlavní představitelka byla školitelkou v našem projektu Digital Youth a momentálně společně připravujeme další školení.

 


 

Youth For Equality

YE je mládežnická organizace ze Slovenska, která kromě místní komunity pracuje také na mezinárodní úrovni a pořádá projekty na téma vzdělávání, uplatnění na trhu práce, lidská práva a životní prostředí, kterými pomáhá mladým lidem rozvíejt své dovednosti a najít své uplatnění ve společnosti. Spolupracovali jsme na mnoha společných projektech a momentálně plánujeme další.

Odkaz na jejich facebook.

 


 

Tamjdem

Tamjdem je obecně prospěšná společnost, která v ČR realizuje Víkendovky na pomoc neziskovým organizacím a zájemcům o mezinárodní dobrovolnictví zprostředkovává workcampy. V oddílu TOM Dumánci se 20.-22. června 2014 konala první společná Víkendovka. Na více informací a fotek se podívejte zde.

 

 

 


 

El Bosque

El Bosque je nezisková organizace, která připravuje výlety a dobrodružství pro teenagery, obvykle ze Španělska, ale také z jiných evropských zemí: letní tábory, inter-rail, wokrshopy, jazykové pobyty... Od roku 2009 jsme cestovali po Evropě a Americe se stovkami dětí, navštívili jsme více než 20 zemí a co je nejdůležitější, našli jsme si spoustu nových kamarádů.

Více se dozvíte na jejich webových stránkách.

 

 


 

Železný

Od roku 2010 náš turistický oddíl využívá nejen na dětských táborech dvě lodě Samba vyrobené firmou Železný, které nám bylo umožněno zakoupit za velmi výhodných podmínek. Tyto lodě velice rádi využíváme, protože jsou bezpečné, nezničitelné a naše děti si na nich mohou užít spoustu zábavy.